PRONAJATO ! Bezbariérový, nezařízený byt 1kk – 40,7 m2 + balkon 5,9 m2 s výhledem na řeku v novostavbě z konce roku 2021 – Vrátnická, Praha 12 – Modřany

Nezařízený, bezbariérový byt 1kk o rozloze 40,7 m2 + balkon 5,9 m2 s uklidňujícím výhledem na řeku, se nachází ve 3. patře s výtahem, novostavby kolaudované v říjnu 2021. Byt nabízí vstupní chodbu, pokoj s kuchyňským koutem se vstupem na balkon a koupelnu a je kompletně nově vybaven.
Hlavní místnost nabízí společně s kuchyňským koutem prostor 29,2 m2 a má přímí vstup na balkon s výhledem na řeku. Kuchyňský kout je vybaven indukční varnou deskou (2-plotýnky), digestoří, mikrovlnnou tr., myčkou a lednicí s mrazákem. Koupelna s vanou, umyvadlem a toaletou, s možností dodání pračky. Dřevěné podlahy v kombinaci s dlažbou, venkovní, okenní el. žaluzie.
Byt má rekuperaci vzduchu, stálé provětrávání prostoru bytu, kdy je energeticky využívána teplota odvedeného vzduchu. Vytápění a ohřev vody je zajištěn plynovou kotelnou společnou pro dům. Bezbariérový přístup je možný přes garáž k výtahu, který jede přímo k bytu.
Atraktivnost umocňuje cyklistická stezka, která prochází za domem podél břehu Vltavy a nabízí možnosti procházky, běhu, jízdy na kolečkových bruslích, kole, apod. Před i za domem je navíc k dispozici upravený prostor s posezením. Zastávka tramvaje – Belárie je vzdálena asi 4 minuty chůze.

Parametry